background

Atrakcje dla najmłodszych w Sarbinowie

Sarbinowo to chętnie wybierany przez rodziny z dziećmi cel wakacyjnych podróży. Plażowanie, kąpiel w morzu i spacery mogą się pociechom szybko znudzić, należy więc zapewnić im moc innych atrakcji. Największy park dmuchany dla dzieci w Polsce znajduje się właśnie w Sarbinowie. Zlokalizowany jest przy ulicy Południowej w tej miejscowości. Dmuchany Park Rozrywki w Sarbinowie Fun World to ogromnej wielkości namiot (Big Tent), który mieści w sobie tor przeszkód Wild Safari. Dzięki takiej formule z atrakcji dmuchanego parku mogą korzystać dzieci bez względu na pogodę na zewnątrz.

 

 

Atrakcje dla dzieci Sarbinowo

 

 

Sarbinowo to przede wszystkim przepiękna, piaszczysta plaża i uroki wsi letniskowej. Jednak dla najmłodszych może to być niewystarczające i po kilku dniach plażowania dzieci po prostu zaczną się nudzić. W przeciwieństwie do dużych nadmorskich kurortów, w małej miejscowości, jaką jest Sarbinowo, nie znajdziemy spektakularnych atrakcji dla dzieci. Aby zwiedzić ciekawe miejsca, trzeba niestety odwiedzić okolice Sarbinowa. Na miejscu do dyspozycji rodzin z dziećmi jest Dmuchany Park Rozrywki Sarbinowo.

 

 

Dmuchane parki rozrywki

Dmuchane parki rozrywki, zwane inaczej dmuchańcami, to doskonała atrakcja dla młodszych i starszych dzieci. Co roku cieszą się sporą popularnością i są wręcz oblegane przez turystów. Ich różnorodność ogranicza właściwie wyłącznie wyobraźnia pomysłodawców. W skład dmuchanych parków rozrywki wchodzą baseny z kulkami, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i drabinki. Wszelka aktywność na świeżym powietrzu wpływa pozytywnie na sprawność najmłodszych, a dodatkowo dmuchańce są bezpieczne dla użytkowników. Dmuchane parki rozrywki to również doskonałe rozwiązanie do spędzania wspólnie czasu i rodzinną rekreację. Przyciągają nie tylko rodziny z dziećmi, jak i zorganizowane grupy wycieczkowe. Wyposażenie tych miejsc, oprócz elementów dmuchanych, powinno również obfitować w inne atrakcje – animacje lub gry interaktywne. Dmuchane parki rozrywki mogą stać się częścią istniejących już obiektów, np. parków trampolin, ośrodków wypoczynkowych czy hal sportowych. Takie połączenie atrakcji zapewnia dotarcie do jeszcze większej liczby użytkowników.

 

 

Atrakcje dla najmłodszych w Sarbinowie

 

 

Bezpieczeństwo podczas zabawy

Elementy dmuchanych parków nie zagrażają dzieciom i minimalizują możliwość urazu. Działająca nieustannie dmuchawa zapewnia stały poziom ciśnienia powietrza. Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa należy pamiętać o tym, że przed zabawą w tego typu dmuchanych parkach warto zdjąć biżuterię oraz zabezpieczyć ostre elementy wystające z odzieży. Dzieci nie powinny zjeżdżać bez odzieży i wspinać się po bocznych ścianach dmuchanych elementów.

 

 

Kilka słów o FunWorld

Marka FunWorld zajmuje się organizacją placów zabaw dla najmłodszych na świeżym powietrzu oraz pod zadaszeniem. Do konstrukcji tego typu obiektów wykorzystywane są dmuchane tory przeszkód o wysokiej jakości. W ich skład wchodzą połączone ze sobą elementy o różnym stopniu trudności. Wszystkie tory przeszkód wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszystkie normy europejskie i posiadają odpowiednie
certyfikaty. Dmuchane parki rozrywki marki FunWorld, oprócz Sarbinowa, znajdują się również w Pobierowie przy ulicy Grunwaldzkiej 33, w Niechorzu przy ulicy Klifowej 44 oraz w Rowach przy ulicy Bałtyckiej 4. W Sarbinowie Dmuchany Park Rozrywki funkcjonuje wyłącznie sezonowo, zazwyczaj od końca czerwca do końca sierpnia lub początku września, w zależności od warunków pogodowych i zainteresowania klientów.

 

 

Dmuchany Park Rozrywki Sarbinowo – główne atrakcje

Z atrakcji Fun World w Sarbinowie mogą korzystać dzieci od 3 lat oraz dorośli. Są to m. in. zjeżdżalnie, skocznie, baseny z kulkami, przeszkody, trampoliny i animacje. W parku znajduje się również strefa odpoczynku dla rodziców. Do najważniejszych atrakcji parku w Sarbinowie należą:

  • Lollypop – tor składający się z wielu przeszkód, który pozwala na ćwiczenie równowagi, refleksu oraz zwinności,
  • Plaża – tor z przeszkodami do rywalizacji między dziećmi, pokonywanie przeszkód umożliwia trenowanie refleksu i zręczności,
  • Safari – tor z przeszkodami usprawniający koordynację ruchów,
  • Crossfit – tor stworzony z myślą o trenowaniu równowagi,
  • Happy feets – tor wzorowany na bajkowym świecie jednorożców, rybek nemo i innych bajkowych bohaterów,
  • Dżungla – tor z przeszkodami na wzór prawdziwej dżungli z dmuchanymi pandami, niedźwiedzimi i innymi dzikimi zwierzętami.

Na 2022 rok marka Fun World planuje w Dmuchanym Parku Rozrywki w Sarbinowie nowe atrakcje.

 

 

Dmuchany Park Rozrywki w Sarbinowie

 

 

Dmuchany Park Rozrywki Sarbinowo – cennik

Jeśli chodzi o ceny, to jedna godzina pobytu dziecka w parku rozrywki kosztuje 40 zł (cena promocyjna). Opiekunowie wchodzą na teren parku bezpłatnie. Bilet umożliwia opuszczenie parku i powrót w dowolnym momencie. Dwugodzinny pobyt kosztuje 60 zł. Z kolei koszt całodniowego pobytu w Dmuchanym Parku Rozrywki w Sarbinowie to 100 zł. Możliwe jest również wejście na teren parku grup zorganizowanych, a oferty są przygotowywane w tym przypadku indywidualnie.