Domki Sarbinowo

Agat Bałtycka 1


 

 
 
 

Domki Sarbinowo
Bałtycka 1

 
 

Zapraszamy serdecznie do ośrodka Agat w Sarbinowie. Oferujemy dobrze wyposażone domki wieloosobowe z parkingiem, które znajdują się w odległości zaledwie 400 metrów od piaszczystych bałtyckich plaż.

 

Domki dla 6-8 osób

Na naszych gości czekają nowe, komfortowe drewniane piętrowe domki z tarasem przeznaczone dla 6-8 osób.  Na parterze mieści się salon z aneksem kuchennym, który jest w pełni wyposażony. Znajduje się tam płyta elektryczna, lodówka, zestaw naczyń i sztućców dla 6 osób, a także czajnik elektryczny. Z kolei w salonie mamy TV, szafę fotel oraz 2-osobową rozkładaną kanapę.

Na piętrze dla gości przygotowana jest kolejna łazienka z WC i dodatkowa szafa. Piętro mieści również dwie sypialnie, w których znajdują się po 2 łóżka 1-osobowe (bez problemu można je ze sobą połączyć). Odwiedzającym udostępniamy darmowe WiFi oraz komplety pościeli.

Domki blisko morza

Duże, wygodne domki dla całej rodziny lub kilkorga przyjaciół, atrakcje i bliskość Morza Bałtyckiego sprawiają, że pobyt u nas będzie czystą przyjemnością.

Atrakcje dla młodszych i starszych

Kompleks domków znajduje się na ogrodzonym terenie, na którym można skorzystać z wielu udogodnień oraz atrakcji. Dbamy o to, aby nasi najmłodsi goście świetnie się u nas czuli, dlatego znajdują się u nas dwa place zabaw. Pierwszy z nich jest drewniany i wyposażony chociażby w zjeżdżalnię, huśtawki czy piaskownicę. Drugi plac zabaw zbudowany jest z atestowanego plastiku i na nim również nie brakuje atrakcji.

Jednak nie tylko najmłodsi będą mieli co robić na terenie kompleksu Agat. Wszyscy nasi goście mogą śmiało korzystać z zadaszonej drewnianej altanki, w której można spędzić miło czas ze znajomymi i rodziną. Obok znajdzie się także miejsce na rozpalenie ogniska czy postawienie grilla.

 

Śniadania

Warto wziąć wakacje od przygotowywania śniadań! Dzięki naszemu cateringowi możesz zamówić pożywne śniadanie w cenie 30 zł/os. Dostawa prosto pod drzwi apartamentu między 8:30 a 9.

SARBINOWO


Zobacz dlaczego warto wybrać wakacje właśnie tutaj.


400m

Tylko 400m do plaży! Nasza plaża jest nie tylko piaszczysta (z unikatowym w skali Europy piaskiem kwarcowym), ale przede wszystkim szeroka. 1-km promenada sprawia, że to także dobre miejsce na spacery zarówno w dzień, jak i w nocy.Zakupy i jedzenie

Duża liczba barów, sklepików i straganów sprawia, że można tu zaspokoić zarówno swój głód, zaopatrzeć się w coś dla siebie, jak i wybrać kilka pamiątek
Dobre miejsce dla rodzin

Duża plaża, place zabaw blisko miejsca noclegu i niewielkie rozmiary miejscowości, dzięki którym szybko można się przemieszczać sprawiają, że jest to miejsce dobre dla rodzin